fbpx

Praca dla kucharza/ki w Kuchni Czerwony Rower

18 kwietnia 2023 r.

Przedsiębiorstwo społeczne – Kuchnia Czerwony Rower – prowadzone przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, zatrudni osobę na stanowisko: kucharz/kucharka.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie cotygodniowego menu, z uwzględnieniem dań wegetariańskich, wegańskich;
  • przygotowanie list zakupów,
  • zarządzanie zespołem,
  • praca na kuchni, obsługa urządzeń kuchennych,
  • przygotowywanie potraw zgodnie z tygodniowym menu, według receptur, dbanie o najwyższą jakość przygotowywanych posiłków;
  • przygotowywanie menu cateringowego;
  • pakowanie posiłków lub wydawanie na miejscu;
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości, dbanie o sprzęty;
  • zaangażowanie w realizację codziennych zadań.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • pasja do gotowania;
  • dobry smak, świadomość gotowania świeżych, naturalnych potraw bez wzmacniaczy smaku;
  • otwartość i komunikatywność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • kreatywność;
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę,
  • elastyczny grafik pracy,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i kursy,
  • doskonałą lokalizację w pobliżu metra Dworzec Wileński.

Kuchnia Czerwony Rower to przedsiębiorstwo społeczne prowadzone przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi. Od 2015 r., zlokalizowana jest na warszawskiej Pradze-Północ, codziennie przygotowuje świeże, domowe obiady i cateringi. Misją społeczną Kuchni jest aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych społecznym wykluczeniem, w tym szczególnie osób z niepełnosprawnością. Stąd też niezwykle cenne jest by zespół Kuchni stanowiły osoby dbające o dobrą komunikację i atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres a.sliwa@otwartedrzwi.pl z tytułem REKRUTACJA NA STANOWISKO KUCHARZ/KUCHARKĘ.

REKRUTACJA trwa do dnia 30.04.2023r.

Więcej informacji: 501 410 295

Załączniki:

  1. Obowiązek informacyjny w związku z przetwarzaniem danych osobowych – kandydat (Kodeks Cywilny).
  2. Obowiązek informacyjny w związku z przetwarzaniem danych osobowych – kandydat do pracy (Kodeks Pracy).

Przesyłane dokumenty muszą zawierać następująca klauzulę:

„Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi z siedzibą w Warszawie, przy ul. Równej 10/3, dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Kucharz/Kucharka. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”