castorama

Świetlica „Marysieńka” prowadzi swoja działalność od 2014 roku. To w jej przestrzeni dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat w bezpiecznej i twórczej atmosferze, poznają siebie i innych, uczą się, rozwijają swoje zainteresowania oraz kompetencje społeczne.

Na osiągane efekty wpływa wiele czynników. W tym procesie niezwykle ważny jest komfort pracy dzieci, dlatego po 21 miesiącach działalności odświeżyliśmy wnętrze placówki.

Dzięki wsparciu kadry zarządzającej sklepu Castorama Warszawa Grochowska otrzymaliśmy farby do pomalowania ścian oraz potrzebne do tego narzędzia i materiały (szpachelki, pędzle, wałki, kuwety, folie, taśmy). Zaangażowanie wolontariuszy: pana Wojciecha, pana Waldemara, pana Jacka oraz pan Marcina pozwoliło nam na pomalowanie 260 m²powierzchni. Dziękujemy również panu Bartkowi, panu Kamilowi, panu Krzysztofowi oraz paniom Dorocie i Patrycji za pomoc w sprzątaniu świetlicy po remoncie. Dzięki Wam mamy piękną i jasną świetlicę, która możemy ponownie wypełniać dziecięcymi kolorami.

Serdecznie dziękujemy!

świetlica Marysieńka - Stowarzyszenia Otwarte Drzwi

Dołącz do nas!