oponeo

W organizacji pozarządowej fakt posiadania własnego samochodu to nieoceniony skarb. W naszym przypadku wykorzystujemy go m.in. do transportu osób z niepełnosprawnościami na zajęcia do placówek rehabilitacyjnych, podczas wyjazdów integracyjnych czy do przewozu produktów żywnościowych wspierających stołówkę dla osób bezdomnych. Niestety nasze ograniczone zaplecze finansowe wystarcza wyłącznie na zaspokajanie podstawowych potrzeb, dlatego szukamy wsparcia wśród Darczyńców i Sponsorów. 2016.04.15

Istnieją osoby i firmy, dla których pomoc organizacji pozarządowej w kwestiach teoretycznie nieatrakcyjnych marketingowo, to po prostu dobry odruch ludzki. Nasze samochody codziennie przemierzają dziesiątki kilometrów. Zawsze staraliśmy się dbać o najwyższą jakość, szczególnie jeśli chodzi o nieodpłatny przewóz osób. Takie rzeczy jak jedne z najlepszych opon na świecie były dla nas dotychczas nieosiągalne.

Dlaczego dotychczas? Ponieważ od firmy OPONEO.PL otrzymaliśmy komplet opon klasy PREMIUM marki Michelin do naszego auta. Bardzo dziękujemy i zachęcamy Państwa do zakupu ogumienia właśnie w tej firmie – firmie nieobojętnej na trudne sprawy społeczne, firmie skorej do pomocy i dobrych, ludzkich odruchów.

Podziękowania dla firmy Oponeo

Podziękowania dla firmy Oponeo

Dołącz do nas!