Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Konkurs S3KTOR, organizowany przez Urząd m.st. Warszawy to okazja do pokazania i wypromowania najlepszych inicjatyw podjętych przez organizacje pozarządowe. Przedsięwzięcie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród organizacji – do tej pory w sześciu edycjach konkursu wzięło udział blisko 800 inicjatyw. W obecnej, siódmej edycji konkursu wprowadzono trzy nowe kategorie podstawowe, w których można zgłaszać inicjatywy. Są to: „Aktywizujący”, „Nowatorski” oraz „Programowy”. Dzięki nim w konkursie może wziąć udział praktycznie każda organizacja działająca na rzecz mieszkańców miasta.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono łącznie 64 inicjatywy, z czego 42 otrzymały rekomendację. Spośród 9 inicjatyw, które zostaną nominowane przez zespoły robocze, Kapituła Konkursu S3KTOR 2016 wybierze zwycięzców każdej z trzech kategorii.

Za całokształt Grand S3KTOR wybierze Warszawska Rada Działalności Pożytku Publicznego. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł.

Przypominamy, że do inicjatywy zgłoszony i przyjęty został również projekt SIŁA WOLI, na który mogliście głosować przez Internet do 21 lipca. Dziękujemy za wszystkie głosy!

Więcej o projekcie: http://sila.otwartedrzwi.pl

S3KTOR 2016 - 714x357

Dołącz do nas!