Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

31 maja, 1 i 4 czerwca gościliśmy w Warszawie wychowanków domów dziecka w Płońsku i Kisielanach oraz pieczy zastępczej z powiatu mińskiego i płońskiego. Grupa prawie stu osób, czyli dzieci i młodzież w wieku 4–18 lat oraz ich opiekunowie wspólnie świętowali Dzień Dziecka w stolicy.

Przełom maja i czerwca to wyjątkowy czas dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów w związku z tak wyczekiwanym przez najmłodszych Dniem Dziecka. Dzięki niezastąpionym Darczyńcom Indywidualnym oraz Firmom nasi wyjątkowi Goście zwiedzili Centrum Nauki Kopernik, obejrzeli seans „Jesteśmy kosmitami” w Planetarium Niebo Kopernika, spędzili rewelacyjne chwile podczas zabawy i grania w bowling w Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula, zobaczyli spektakl teatralny „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” w Teatrze Capitol, zwiedzili Pałac w Wilanowie i uczestniczyli w warsztatach teatralnych w Ogrodzie Królewskim z XVIII w. w Łazienkach Królewskich. Dodatkową atrakcją było specjalne zaproszenie do odwiedzenia siedziby firmy Deloitte, jednego ze Sponsorów całego wydarzenia, gdzie na bardzo wysokich piętrach, z piękną panoramą Warszawy w tle odbyło się wspaniałe przyjęcie. Dzieci poznały pracowników firmy, charakter ich pracy, a także rozmawiali o swoich marzeniach i rozterkach. Było wspaniale!

Po przyjęciu wszystkie dzieci otrzymały wyjątkowe prezenty. W paczkach znalazły się m.in.: buty sportowe, zegarki, gry, rolki, torby sportowe, plecaki, przybory szkolne i oczywiście niezastąpione słodycze.

Dziękujemy naszym Darczyńcom i Przyjaciołom za życzliwość, otwarte serca i szerokie uśmiechy na twarzach dzieci.

Podziękowania należą się przede wszystkim:

DECATHLON
E.Leclerc Bielany
A&P Brands
Nutropharma
Henkel
Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k.
Hulakula
Pani Barbara Redosz, osoba prywatna
Restauracje Kręgliccy
Piotr Siezieniewski, Partner Deloitte Legal
Kancelaria Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k.
PIERÓG & Partnerzy Kancelaria Prawna
Łaszczuk i Wspólnicy sp.k.

Dołącz do nas!