projekt-bez-tytulu-14

Zespół „Hope 4 Street” to młodzi i troszkę starsi ludzie, tworzący na terenie Dzielnicy Praga Północ, m. st. Warszawy od 2012 roku. Stanowią grupę twórczą realizującą autorską ideę terapii przez sztukę kreowaną przez Annę Szmid (lidera i pomysłodawczynię idei od 2011 r.

Ekipa Hołpów jest bardzo aktywna: działa społecznie, organizuje warsztaty dla dzieciaków i młodych, dają koncerty (ok 150 koncertów w ostatnich 2 latach), pracują nad drugą płytą, tworzą sztuki teatralne, filmy, fotografie mają ekipę taneczną czy ekipę która zajmuje się hand madem: bluz, bottonów, koszulek, zegarów z płyt winylowych i innych.

Po co to wszystko? Aby każdy kto zechce dołączyć do tej idei odnalazł swoje powołanie ale też współtworzył kulturę, życie społeczne, alternatywną rzeczywistość ludzi którzy się wspierają, którzy chcą razem zrobić coś wartościowego. Także po to aby poprzez ich dzieła inspirować ludzi, dawać im nadzieję, dzielić się kulturą a nie tworzyć podziały kulturowe.

Aktualnie Zespół „Hope 4 Street” tworzy i trenuje w Klubie Młodzieżowym Dobre Flow. Więcej: http://qlub.otwartedrzwi.pl/

Zapraszamy na najbliższy Koncert grupy:
29.11.2016 (wtorek)
Scena Stara Prochownia (ul. Boleść 2), godz. 19.00
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja wejściówek: rezerwacja@scek.pl, w tytule mail’a prosimy wpisać: KONCERT

projekt-bez-tytulu-13

Dołącz do nas!