Między 21 i 27 lipca kolejna grupa uczestników z Ośrodka Partnerzy na Woli gościła w Makowicy. Był to bardzo aktywny tydzień, bogaty w wycieczki górskie oraz spacery po Krynicy oraz Piwnicznej Zdrój, spływ tratwą rzeką Poprad, zabawę na Rajskich Zjeżdżalniach czy wspólne biesiadowanie przy ognisku z sąsiadami.

Zrealizowany plan pobytu w Makowicy:

Dzień pierwszy: przyjazd i wejście z bagażami na górę, ustalenie zasad i sprawy organizacyjne, zaplanowanie kolejnych dni, kolacja w Góralskiej Chacie Cyrla.
Dzień drugi: wyjazd do Krynicy, wjazd kolejką na Jaworzynę Krynicką, spacery i czas wolny na górze, powrót do domu i kolacja u Cyrla.
Dzień trzeci: wyjazd do Piwnicznej Zdrój, spacer do Parku Zdrojowym i miasteczku, przejazd do Źródła Św. Kingi – spacer oraz kosztowanie wody o wysokiej zawartości minerałów, powrót do domu i kolacja u Cyrla.
Dzień czwarty: spływ tratwą rzeką Poprad, powrót do domu i kolacja u Cyrla.
Dzień piąty: wyjazd do Krynicy; wejście na Górę Parkową, korzystanie z Rajskich Zjeżdżalni, zjazd kolejką szynową z góry, spacer i obiad w mieście, powrót do domu i kolacja u Cyrla
Dzień szósty: spacer do Zamku w Rytrze, czas wolny – pakowanie, spacery, grzybobranie, kolacja u Cyrla, ognisko i potańcówka u sąsiada p. Piotra.
Dzień siódmy: powrót do Warszawy

 

Spływ tratwą po rzece Poprad

 

Dołącz do nas!