Warszawa, środa, 26 lipca 2017

---
---

Ochota na ciepło!

Uczestnicy i pracownicy z Ośrodka Dziennego Pobytu i Rehabilitacji Społecznej wciąż potrzebują Waszej solidarności! Ocieplamy elewację budynku przy ul. Skorochód-Majewskiego 34, gdzie mieści się Ośrodek. Co prawda lato trwa w najlepsze, ale my już wiemy co nas czeka, gdy nadejdą chłodniejsze dni. Za wszelką cenę chcemy tego uniknąć!

Ponadto, jeśli uda nam się zebrać odpowiednią kwotę (brakuje tylko 4400,00!) na zewnętrznej ścianie budynku powstanie piękny, artystyczny mural, który uatrakcyjni okolicę. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zrzutce - https://pomagam.zrzutka.pl/ochota-na-cieplo.

---

Reaguj - to Twój prawny obowiązek!

Kilka dni temu w życie weszła nowelizacja kodeksu karnego, która zwiększa karnoprawną ochronę dzieci – ofiar przestępstw. Nowelizacja nakłada m.in. na każdego obywatela prawny obowiązek zgłaszania do organów ścigania przypadków popełnienia ciężkich przestępstw wobec dzieci. Za brak reakcji będzie grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

---
MIGOWY KRS - FILM

Remont Ośrodka Partnerzy

Nasz remont zbliża się wielkimi krokami ku końcowi. Wczoraj Panowie z firmy "Sufity Podwieszane RICCO" zakończyli prace nad naszymi pomieszczeniami. Jesteśmy szalenie wdzięczni za ten kawał pracy, bardzo dziękujemy. Dziękujemy też firmie Benefit Systems SA, bez której nie udałoby się nam osiągnąć takiego efektu. Jesteście wielcy!

---

#mądrzepomagam

#MądrzePomagam to inicjatywa zawierająca zbiór informacji na temat mądrego pomagania w internecie oraz akcja polegająca na wymianie informacji pomiędzy platformami fundraisingowymi oraz crowdfundingowymi i ich użytkownikami, a także ludźmi dobrej woli i fundacjami na temat osób czy zbiórek budzących wątpliwości co do ich uczciwości. #MądrzePomagam – wspólnie zablokujmy oszustów i mądrze pomagajmy!

www.madrzepomagam.pl

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi wspiera mądre pomaganie. :)

---

Wycieczki - Wałbrzych i Pasym

Ośrodek Wsparcia Osób Niepełnosprawnych "PARTNERZY" oraz Ośrodek Dziennego Pobytu Rehabilitacji Społecznej wyruszają na wyprawę! Ten pierwszy jedzie na północ, na Mazury, drugi zaś na półudnie - w Góry Sowie. Wycieczki odpowiednio do Pasymia i Walima to świetna okazja na odpoczynek, rehabilitację i naładowanie baterii Uczestników do dalszej walki przeciw swoim trudnościom!

Z pewnością będziemy dużo chodzić i zwiedzać, wstawać wcześnie z poranną gimnastyką, odpoczywać nad jeziorami, a wieczorem - imprezować! Śledźcie nasze fanpejdże, aby być na bieżąco:

https://www.facebook.com/O%C5%9Brodek-Dziennego-Pobytu-i-Rehabilitacji-Spo%C5%82ecznej-106013352811844/

---
---