Warszawa, 08.03.2017

---
---

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi... jest kobietą!

Portal NGO.pl zbadał, że przeciętnie w organizacji pozarządowej kobiety stanowią 47% składu zarządu, zaś jeśli chodzi o personel pracowniczy (stały i płatny), to odsetek kobiet jest jeszcze większy - aż 59%.

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi zawyża tę średnią - 71% personelu pracowniczego to kobiety, a w Zarządzie Głównym ta przewaga jest jeszcze większa: aż 80% (w tym Prezes Zarządu!) to przedstawicielki płci pięknej.

W związku z powyższym oraz przede wszystkim z faktem, że dziś jest Dzień Kobiet, w imieniu wszystkich mężczyzn Stowarzyszenia Otwarte Drzwi składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo szczęścia, zdrowia, uśmiechu i powodzenia we wszelkich sprawach!

---

Qlub szuka młodzieży z dobrym flow!

Wszystkich 15-latków, którzy poszukują pomysły na siebie, chcących spróbować czegoś nowego, zdobyć lub rozwinąć pasje i zainteresowania, a przede wszystkim dołączyć do grupy młodych, energicznych, wyjątkowych ludzi - zapraszamy do QLUBU DOBRE FLOW.

Pełna oferta placówki znajduje się pod linkiem poniżej:

http://qlub.otwartedrzwi.pl/oferta-qlubu/

Pamiętajcie o trwającej zrzutce na funkcjonowanie Qlubu:

http://pomagam.zrzutka.pl/qlub-dobre-flow

---

Pamiętasz nasz KRS? -> 00 000 800 10 <-

Został już niecały miesiąc do ostatecznego terminu składania deklaracji podatkowych. Pamiętajcie, że Wasz 1% to nie łaska - to przywilej!

My pracujemy jak mrówki na to, aby zaufanie społeczne do naszej organizacji opierało się na argumentach merytorycznych - jesteśmy transparentni, prowadzimy aż piętnaście placówek rehabilitacyjno-reedukacyjnych, jesteśmy nadzwyczaj efektywni w naszych projektach i działaniach, a rokrocznie wspieramy ok. 5000 osób.  

Zachęcamy do pobrania formularza PIT-37 z już wypełnionym polem dot. przekazania 1%.

http://1procent.otwartedrzwi.pl/wp-content/uploads/2016/01/pit37.pdf

 DZIĘKUJEMY!

---

KUCHARZ DOSKONAŁY XI

Już 25.05 odbędzie się XI edycja ogólnowarszawskiego konkursu kulinarnego dla osób z niepełnosprawnością intelektualną "Kucharz Doskonały". 

Zadaniem tegorocznej edycji jest promowanie zdrowego stylu życia wśród osób z niepełnosprawnościami, grupy szczególnie narażonej na problemy ze zdrowiem i otyłością. Zawodnicy będą mieli okazję wykazać się kreatywnością przygotowując potrawy z zestawu produktów. 

Finał imprezy odbędzie się w Centrum Techniki Kulinarnej DORAM, które oferuje ponad 700m2 pomieszczeń uzbrojonych we wszelkie niezbędne urządzenia w technologii kuchni i technik kulinarnych.

Więcej szczegółów wkrótce!

---

Kuchnia Czerwony Rower, czyli smacznie i tanio!

Nasza Kuchnia przeżywa swoją drugą młodość, serwując z dnia na dzień coraz bardziej zróżnicowane posiłki. Ostatnio w naszej Kuchni można było zejść między innymi przepyszne burgery (również w wersji wege z wege-majonezem!), indyka z grilla w sosie morelowym, grzybowo-selerowe wege gołąbki pod beszamelem, przepyszny pudding z siemienia lnianego, warzywne chipsy, mousaka, kurczak w zielonym curry, cudne babeczki... tysiąc i jeden nowości z naszych najintensywniejszych snów kulinarnych.

Jeśli jesteś naszym stałem Gościem - zapraszamy ponownie!

Jeśli zaś jeszcze nigdy byłeś u nas dobrze zjeść - czekamy na Ciebie. :)

Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/kuchnia.czerwony.rower

---
---