Warszawa, 10.02.2017 r., piątek

---
---

Maciej Orłoś z Gwiazdą Dobroczynności!

Udało się! Zgłoszony przez nas do VIII edycji Plebiscytu Gwiazd Dobroczynności Maciej Orłoś odebrał statuetkę w kategorii SPOŁECZEŃSTWO, pokonując takie osobistości jak Anna Dereszowska, Omenaa Mensah, Katarzyna Zielińska i Tomasz Wolny.

Maciej Orłoś aktywnie zaangażował się w prowadzenie dwóch poprzedni edycji projektu "Giełda Mocy", promującego zatrudnienie wspomagane osób z niepełnosprawnością, udzielił swojego głosu w klipie 1procent - Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, odwiedza małych pacjentów w szpitalach dziecięcych, jestem ambasadorem akcji "Cała Polska czyta dzieciom" oraz został ambasadorem kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję".

Zobaczcie film, który zaprezentowany został podczsa VIII Gali Gwiazdy Dobroczynności:

https://www.youtube.com/watch?v=q7zyimpAC6U

montaż: Marcin Gajowniczek

---

Siła Woli

Projekt Siła Woli miał już swoje oficjalne podsumowanie w grudniu, lecz nie mieliśmy jeszcze okazji zaprezentować go Państwu w naszym newsletterze. Zapraszamy do lektury materiału, w którym zebraliśmy wszystkie nasze doświadczenia związane z projektem SIŁA WOLI:

http://sila.otwartedrzwi.pl/wp-content/uploads/2017/01/PORADNIK_Sila_Woli_FIO_2016.pdf

---

Późne debiuty: Zacisze

Taki tytuł nosi projekt organizowany przez Pracownię Filmową "Cotopaxi". Seniorzy tworzą różne interesujące reportaże w ramach organizacji swojego czasu wolnego i prezentujemy Państwo jeden z nich, o Kuchni Czerwony Rower.

Dziękujemy seniorom! :)

https://www.youtube.com/watch?v=7VzeQi2dkvM

---

Misja: Integracja - Mieszkanie Chroniono-Treningowe

Zachęcamy Was do obejrzenia programu TVP pn. Misja: Integracja, w którym można usłyszeć m.in. Martę Kończak, kierownikiem Mieszkania Chroniono-Treningowym Stowarzyszenia Otwarte Drzwi "Życie na swoim" oraz beneficjentkę, Asię.

Część o mieszkaniach treningowych zaczyna się od 7 minuty i 30 sekundy poniższego materiału:

https://tvp3.tvp.pl/28853240/28012017

---

W rapie siła!

Hope4Street to niezwykle klimatyczny zespół taneczno-muzyczny wywodzący się z ulicznej kultury hip-hop. Stworzony został przez mega-aktywną młodzież, która poświęciła masę swojego czasu, by realizować swoje największe pasje.

Członkowie zespołu to stali bywalcy naszego Qlubu Dobre Flow, który powstał dla i dzięki młodzieży, a Wy możecie wesprzeć jego funkcjonowanie tutaj:

https://pomagam.zrzutka.pl/qlub-dobre-flow

Ostatnio zespół odświeża swoje numery uzupełniając je o nowe wideo, więc zachęcamy Was do obejrzenia i odsłuchania jednego z nich:

https://www.youtube.com/watch?v=r1zPB_KCl40&feature=youtu.be

---
---